İnsani Yardım&Dayanışma İnat Derneği olarak 6 Şubat depreminden sonra Hatay’da yürüttüğümüz faaliyetler kapsamında çok sayıda yurttaşımıza insani yardım malzemesi ulaştırdık. Bugüne kadar;5 bine yakın gıda ve hijyen kolisi,Sayısız bebek maması, bebek bezi, kıyafet, ayakkabı, su, okul malzemesi, oyuncak, pil, mum, el feneri, yağmurluk100 bine yakın battaniye5 bine yakın çadır250 tekerlekli sandalye100 bebek arabası1000 yatakDezavantajlı çocuklar için 150 bilgisayar, laptop veya tablet100’e yakın kol değneği5 kol askısı2 adet bebekler için buhar makinesi250 jeneratör1000 elektrikli soba75 tır su dağıttık.10 adet prefabrik banyo ve tuvalet,5 adet su arıtma makinesi kurduk.veHali hazırda insani yardım ve dayanışma faaliyetlerimiz sürmektedir.